zofim.org.il
  
 


 
דף הבית » הנהגת רמת גן » ארכיון הכתבות » כתבה: מחנה קיץ 2011 בהנהגת רמת גן

תמונה קטנה מחנה קיץ 2011 בהנהגת רמת גן פורסם על ידי "צופים ברשת"
בתאריך 29/5/2011
בכתבה זו צפו 4461 גולשים

מחנה קיץ 2011 – הנהגת רמת גן
מפעלי קיץ 2011 - מחנה קיץ וקורס חמישיות

 

הנהגת רמת גן מונה 4000 חניכים, ההנהגה פועלת על פי ערכי תנועת הצופים ומחנכת לדמוקרטיה, אהבת הארץ, אחריות אישית והתנדבות.
החניכים עוברים תהליך חינוכי מכיתה ד’ עד י"ב המכיל פעולות בשבטים, מחנות, טיולים ועוד.
מחנה הקיץ משלב את כלל הפעילויות ומסכם את השנה הצופית של החניך.
חשוב לנו שילדכם ייקח חלק במחנה הקיץ אנו בטוחים כי ילדיכם ייהנה במחנה הקיץ ואנו נעשה כל שביכולתנו לקיים פעילות בטוחה, איכותית ומיוחדת.
 
להורים חזק!
לאחר 9 חודשים גדושים בפעילות צופית חינוכית, בטיולים ובמפעלים מגוונים, שנת הפעילות תשע"א כמעט מגיעה לסיומה. כבכל שנה נחתום אותה במפעל השיא שלנו – מחנה הקיץ.
כל שבטי ההנהגה נמצאים בעיצומי תהליך המוקדש למפעל זה, כל זאת על מנת להעניק לילדכם חוויה בלתי נשכחת. כמו בשנה שעברה, מחנה הקיץ יתקיים ביער לביא הנמצא ליד צומת גולני (מפת הגעה). המחנה משלב בתוכו פעילות חוויתית המשלבת: שדאות, מחנאות וחיים בטבע, כל זאת במסגרת הקבוצתית בה החניך חבר מתחילת השנה ותוך הקניית תוכן ערכי וחינוכי. חשוב לסכם ולומר שאנו רואים חשיבות יתרה בהשתתפות מקסימאלית של חניכי ההנהגה במחנה,אנו מצידנו נעשה את מירב המאמצים כדי שכל חניך יוכל להיות חלק ממפעל עצום זה.
 
תאריכי המחנה:
תאריכי המחנה: 23-31.7
חלוץ שבטים: 23-24.7
כיתות ו’-ח’: 26-31.7
כיתות ה’: 27-31.7
כיתות ד’: 27-30.7
קורס חמישיות מסכם: 26-30
 
התייצבות בשבטים בשעה 07:30 בחאקי מלא!
חזרה משוערת - החל משעות אחה”צ לשבטים השונים
נהלי תשלום והרשמה
התשלום כולל: כלכלה מלאה, הסעות, אבטחת מחנה, רפואה, תשתיות, כח אדם, מרכזי פעילות, חומרי הדרכה ועוד.
 
מחיר
אח שני
אח שלישי
צמי"ד – לפי יום מחנה
110
110
110
כיתות ד'
610
490
370
כיתות ה'
690
550
415
כיתות ו'-ח'
740
590
445
מחנה שכב"ג
580
465
350
חלוץ מתפעל
80
80
80
חלוץ ח'
100
100
100
קורס מסכם
500
400
300
שכב"ג בקורס מסכם
80
80
80
 
נהלי ביטול
בכל מקרה של ביטול, מכל סיבה שהיא, יחויב החניך בדמי ביטול של 70 ₪. חניך המבטל את השתתפותו מסיבה רפואית, ישלח אישור רפואי לפקס 03-6317830 עד בוקר המחנה ויחויב אך ורק בדמי הביטול הנ”ל. בכל מקרה אחר- ניתן לבטל את ההשתתפות עד ה 18.07- ולקבל החזר מלא (למעט דמי הביטול). חניך שיבטל את השתתפותו לאחר ה- 18.07 (ולא הציג אישור רפואי), לא ייזכה להחזר כספי. חניך שלא יעמוד בנורמות ההתנהגות המוסכמות לא יישאר במחנה והוריו ייאלצו לבוא לאספו.
ידוע לי כי במקרה של כוח עליון כגון: מלחמה, שביתה כללית, פגעי טבע או אירועים אחרים שאינם בשליטת התנועה והיא תבטל את המחנה באופן מלא או חלקי בהתאם לנסיבות ולאילוצים, אני מוותר מראש על כל תביעה בגין ביטול בנסיבות כאמור לעיל. עוד ידוע לי ואני מסכים לכך שגובה ההחזר במקרה של ביטול כאמור יהיה בהתאם להחלטת התנועה.
 
ביקור הורים
הורים המעוניינים להגיע ליום ביקור הורים – יש לקנות כרטיסי אוטובוס מבעוד מועד (ימכרו בשבטים).
שימו לב- עקב בעיות חניה ותנאי שטח קשים, לא תתאפשר הגעה ליער ברכבים פרטיים!!!
* מלבד יום ביקור ההורים והשעות הנקובות, לא יתאפשרו ביקורי חניכים במועד אחר, זאת על מנת לא לפגוע בפעילות השוטפת של החניכים במחנה. אנא חסכו מאיתנו ומעצמכם אי נעימות.
ביקור הורים במחנה יתקיים בתאריך: 30.07.11 שעות הביקור: 13:30-16:00
 
בטחון: מחנה הקיץ מאושר על ידי המוסדות השונים: משטרת ישראל, משרד החינוך, משרד הבריאות, קק”ל ותנועת הצופים. המחנה מגודר ומאובטח בכל שעות היום.
אבטחת המחנה נעשית באחריות קב”ט המחנה וחברת שמירה.
בטיחות ורפואה: בזמן המחנה ישהה רכז בטיחות שיפקח על עבודת החניכים והפעילות השוטפת, שתית מים, חבישת כובע ועוד. ביער מרפאה הכוללת 8-4 חובשים/ות ואמבולנס לאורך כל תקופת המחנה.
מזון: החניכים יקבלו 3 ארוחות עיקריות ו- 2 ארוחות ביניים, בהתאם להוראות משרד הבריאות חל איסור על הכנסת מזון לשטח המחנה ללא אישור ההנהגה.
 
קורס חמישיות מסכם
כבכל שנה יצאו חניכי שכבת החמישיות לקורס החמישיות המסכם. הקורס המסכם הינו מפעל הדגל של שכבת החמישיות בהנהגה אשר שם דגש על נושאים שנלמדו במהלך קורס החמישיות בשבטים ומקנה כלים בסיסיים לחניך לקראת השנה הבאה.
הקורס מועבר על ידי מדריכים מכיתות יא’-יב’ מהשבטים השונים בעלי ניסיון רב בהדרכה שעברו הכשרה בחודשים שקודמים לקורס. השנה בחרנו להתמקד בשלושה ערכים מרכזיים: טבע וצופיות, חיים בקבוצה וחינוך. שלושת הימים הראשונים יתקיימו בחוות הצופים ברמת יוחנן ובאזור הקרוב לה. ביומיים האחרונים של הקורס ייסעו חניכי הקורס לחוף חוקוק, יבנו רפסודות, ילונו שם את הלילה האחרון, ולמחרת יצלחו ברפסודות את הכינרת עד לחוף צאלון. הקורס מכשיר את חבר השכבה כבעל תפקיד משמעותי בשבט ובעיצוב אופיו ואנו רואים בו שלב הכרחי לקראת השנה הבאה בתור צופה מן המניין, חבר שכב”ג ובעל תפקיד בשבט.
התייצבות: בשעה 07:00 בפארק הלאומי ברמת גן.
רשימת ציוד לקורס המסכם תתפרסם בנפרד לקראת הקורס.
 
רשימת ציוד למחנה הקיץ
חאקי מלא, תיק גב קטן, פנס כיס, כובע, נייר טואלט, קרם הגנה, שק שינה, אלתוש, נעלי הליכה סגורות, מגבות וכלי רחצה, לבנים, בגדים להחלפה וכריכים לצוהרי היום הראשון
שבטים אינם אחראים על אובדן ציוד אישי – נא לא להביא חפצים יקרי ערך.
 
לפרטים נוספים ועדכונים שוטפים
www.zofim.org.il
מוקד תנועת הצופים בקיץ
03-6303666
מוקד טלפוני 24 שעות ביממה (במהלך יולי - אוגוסט)
 
 

פרסם כתבה »


תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 0 תגובות | הוספת תגובה