zofim.org.il
  
 


 
הנהגת דרום
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » הנהגת דרום » ארכיון הכתבות » כתבה: ראיונות לש.ש

תמונת מגזין ראיונות לש.ש פורסם על ידי בן
בתאריך 20/1/2011
בכתבה זו צפו 1280 גולשים

להלן שיבוצי הראיונות. אנא שימו לב לשעה והמקום ודייקו בזמנים. אתם מוזמנים להחליף בינכם את השעות.

לבעיות אתם מוזמנים ליצור קשר

בן ורוני

19/1/11 יום ד – ב"ש – הנהגה (ליטל)

שבט
טלפון
שם
שעה
 
חצרים
 
דקלה יוצק
16:00
1
חצרים
 
שיר כהן
16:30
2
חצרים
 
גילי חזקיה
17:00
3
חצרים
 
נוגה קמקה
17:30
4
חצרים
 
שי לויט
18:00
5

19/1/11 יום ד – אשקלון (בן)

שבט
טלפון
שם
שעה
 
נמרוד
 
רן בר
16:00
1
נמרוד
 
משי זורסקי
16:30
2
נמרוד
 
שי בן דוד
17:00
3
נמרוד
 
בר צפרק
17:30
4
נמרוד
 
יהב ששפורטה
18:00
5

20/1/11 יום ה – ב"ש – הנהגה (נעם)

שבט
טלפון
שם
שעה
 
צחור
 
עד תומר
16:00
1
שגיא
 
שלומי חזן
16:30
2
נופר
 
כרמל לבון
17:00
3
נופר
 
ענבר וקנין
17:30
4
צחור
 
שחף נחמני
18:00
5
צחור
 
נדב קרן
18:30
6
ערבה
 
צוק חזות
19:00
7
ערבה
 
דנית גידה
19:30
8

20/1/11 יום ה – ב"ש – הנהגה (בן)

שבט
טלפון
שם
שעה
 
צחור
 
הגר גדעוני
16:00
1
ערבה
 
חן שבתאי
16:30
2
שגיא
 
שיר קרסו
17:00
3
ערבה
 
הדר פרץ
17:30
4
ערבה
 
אנה סולומוניאק
 
5
שנה"ב
 
רותם טרקטינסקי
18:30
6
נופר
 
יעל הודס
19:00
7

24/1/11 יום ב –  גדרות הילה

שבט
טלפון
שם
שעה
 
דותן
 
נעם גולדפישר
16:30
1
אריות
 
עומר כהן
17:00
2
אריות
 
מיכל הכט
17:30
3
אריות
 
שי לבנון
18:00
4
אריות
 
נעה זקצר
18:30
5
אריות
 
גיל שלזינגר
19:00
6

 
 
26/1/11 יום ד – אשדוד - בן

שבט
טלפון
שם
שעה
 
אביב
 
ריטה דוגנוב
18:30
1
דותן
 
חולייטה כהן
19:00
2
דותן
 
נופר בניסטי
19:30
3
אריות
 
רוני שניידר
20:00
4
דותן
 
עמית ישראלי
20:30
5

27/1/11 יום ה – רחובות (הילה)

שבט
טלפון
שם
שעה
 
שני"ר
 
מיכל לוי
17:30
1
שני"ר
 
עדי גרינברג
18:00
2
שני"ר
 
נגה עמרמי
18:30
3
שני"ר
 
יואב פרידמן
19:00
4
שני"ר
 
איילת ברק
19:30
5
שני"ר
 
רותם שחל
20:00
6

27/1/11 יום ה – גדרות - רוני

שבט
טלפון
שם
שעה
 
אריות
 
שני עמבר
17:30
1
אריות
 
ניצן בנימינוביץ
18:00
2
אריות
 
אושר שלו
18:30
3
אריות
 
שני שפר
19:00
4
אריות
 
ים פריש
19:30
5
אריות
 
ענבר לוי
20:00
6

27/1/11 יום ה – בן – רחובות

שבט
טלפון
שם
שעה
 
שני"ר
 
דניאל סרוסי
16:00
1
שני"ר
 
הדר רחימי
16:30
2
אביב
 
דנה קוגן
17:00
3
אריות
 
רון עמבר
17:30
4
אריות
 
רעות גל
18:00
5
דותן
 
עומר ברדה
18:30
6

 

פרסם כתבה »